סל קניות
X

סל הקניות שלך ריק

Blankkini swimwear – בלנקיני בגד ים
A
A
A
A
הסיפור שלנו

מי מאיתנו לא מכירה את הסיטואציה שבה שיזוף הוא משימה הדורשת אסטרטגיה שלמה של הורדת כתפיות, פרימת רצועות וחישובי זוויות מול השמש? כעת, הסירי דאגה מלבך. בגדי הים של בלנקיני מעצבים לך מחדש את קווי השיזוף.

בזכות תהליך פיתוח חובק עולם שארך למעלה מ-3 שנים והסתיים ברישום פטנט, הצלחנו לייצר בגד ים המאפשר לקרני השמש לחדור דרכו באופן שרק משזף את הגוף ולא צורב את העור. בפן העיצובי גייסנו למשימה נבחרת של תדמיתניות ומעצבות בגדי ים מהשורה הראשונה בעולם כדי שתהיי גם שזופה וגם אופנתית.

נשמע מושלם? יש עוד. הסיב החכם (Smart Fiber) מעניק לבגדי הים של בלנקיני אלסטיות הגבוהה ביותר מ-20% מכל בד אחר בתעשייה והתוצאה היא בגדי ים מחטבים, נושמים (Dry Fit), דקים, רעננים, אשר מתייבשים במהירות ובעלי עמידות גבוהה לשמש, כלור ומלח.

הסוד של בלנקיני
הסוד של בלנקיני

עם בגדי הים של בלנקיני גם משתזפים דרך הבגד ים וגם שומרים על עור הגוף. הבד החכם מאפשר כמעט אך ורק לקרני השמש המשזפות לטווח ארוך לחדור בעדו (UVA), וחוסם את הרוב המכריע של קרני השמש הצורבות (UVB). התוצאה הסופית היא שיזוף אחיד ומהמם ללא מאמץ, כאילו השתזפת בלי בגד ים כלל!

העיצוב של בלנקיני
העיצוב של בלנקיני

בלנקיני זה לא רק בד חכם אלא בעיקר קולקציות אופנתיות, טרנדיות ושיקיות. זאת בזכות נבחרת יוצאת דופן של תדמיתניות, מעצבות גרפיות ומעצבות בגדי ים מהשורה הראשונה בעולם. בקולקציות שלנו ממתינים לך הדגמים הכי עכשוויים מהמגמות האחרונות בבגדי הים. בגדי ים שלמים, ביקיני, הולטר, חוטיני, טופים, מונוקיני ועוד. לך נותר רק לבחור.

המסע של בלנקיני
המסע של בלנקיני

בגדי הים של בלנקיני הם פרי פיתוח ישראלי שארך למעלה מ-3 שנים ונעשה בשיתוף חובק עולם עם מומחים מאיטליה, קנדה, אנגליה, ארה"ב, גרמניה וצרפת. זאת תוך שילוב מוחות מעולמות האופטיקה, הכימיה, הפלסטיקה וכמובן הטקסטיל והאופנה. הפיתוח היה בליווי בכירים לשעבר ממשרדי המדען הראשי בישראל וכן מכון ויצמן העוסקים כל אחד בתחומו. מעבר לכך עומדים מאחורי בלנקיני אנשי אופנה וטקסטיל בעלי למעלה מ-30 שנות ניסיון בענף.