סל קניות
X

סל הקניות שלך ריק

Blankkini swimwear – בלנקיני בגד ים
A
A
A
A
בלנקיני- בגד ים שמאפשר להשתזף דרכו

בלנקיני- בגד ים שמאפשר להשתזף דרכו

הבשורה החדשה בבגדי הים: בלנקיני- בגד ים שמאפשר להשתזף דרכו

קיץ 2017 כבר כאן, ובכל מגזיני האופנה מנסים להבין מה יהיו החידושים של העונה הלוהטת הפעם. בתוך כל חגיגת בגדי הים השנה מתבלט מותג ישראלי חדש שמביא בשורה לא רק ברמה העיצובית אלא גם בסוג הבד. זהו בלנקיני (Blankkini), מותג המציע קולקציה של בגדי ים שמשתזפים דרכם.כן, קראתם נכון.

על ידי טכנולוגיה מתקדמת שפותחה ע"י החברה, בלנקיני מייצר בגדי ים שעשויים מבד חכם שחדיר לקרני שמש משזפות אך חוסם את קרני השמש המסוכנות, ובכך מאפשרת בלנקיני להשתזף דרך בגד הים.

איך זה עובד בעצם?

הבד החכם ((Smart Fiber חוסם את רובן המכריע של קרני ה-UVB הצורבות בעוד שקרני ה-UVA המשזפות לטווח ארוך חודרות דרכו. כך למעשה העור מתחת לבגד הים משתזף, אך עור הגוף מוגן ונשמר ללא צריבה.

הטכנולוגיה פורצת הדרך של בלנקיני יצרה סטנדרטים חדשים בתעשייה ובחברה מתגאים בבד שלצד יתרונו הנ"ל הוא גם מחטב, מחמיא, נושם ((Dry Fit, דק, מתייבש במהירות, נעים למגע, אלסטי ב-20% יותר מכל בגד ים אחר ובעל עמידות יוצאת דופן למלח, כלור ושמש.

אתר אינטרנט וחנויות בכל רחבי הארץ

לצד החידוש הטכנולוגי היה חשוב לבלנקיני לשים גם דגש על הפן הוויזואלי. נבחרת מובילה של מעצבות בגדי ים ותדמיתניות גויסה למשימה והתוצאה היא קולקציה סופר שיקית עם הדפסים טרנדיים וגזרות עדכניות של ביקיני ובגדי ים שלמים.

המותג תופס תאוצה במהירות ובהתאם לביקוש בלנקיני משווק בכל רחבי הארץ בחנויות S.Wear הממוקמות בקניונים המובילים, לעמוד רשימת חנויות. בכדי להגיע לקהלים בכל הארץ השקנו גם אתר אינטרנט חדשני המאפשר להתרשם מהקטלוג ולבצע רכישה און-ליין בלחיצת כפתור", מדווחים בבלנקיני.